Oslávte s nami 10. výročie a využite mimoriadnu JARNÚ ponuku


Pri príležitosti nášho výročia vám ponúkame mimoriadne výhodné ceny na všetky produkty. Ak zvažujete kúpu vonkajších žalúzii, hliníkových roliet, pergoly alebo vnútorné žalúzie či plissé, u nás nájdete vždy najvýhodnejšiu cenu, profesionálny prístup a odborné poradenstvo. Neváhajte a využite JARNÝ BONUS MARKAT


Mám záujem


Pri kúpe vonkajších žalúzíí okenné siete za polovicu + DARČEK 🌸 debnička kvetov pre radosť


Vážení zákazníci,

s potešením Vám oznamujeme, že spoločnosť MARKAT s.r.o. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu na začiatok sezóny „VONKAJŠIE ŽALÚZIE + OKENNÉ SIETE ZA POLOVICU + Kvetinový darček pre radosť“.

Bonus okenné siete za polovicu (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke vonkajších žalúzií, ktorú potvrdí zákazník v spoločnosti MARKAT, v termíne od 1.4.2023 do 30.6.2023.

Akcia sa vzťahuje na nasledujúce produkty: okenné siete BASIC - farba biela, hnedá a antracit.


BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

1. Zákazník záväzne objedná vonkajšie žalúzie v termíne trvania akcie.

2. Vždy platí princíp akcie pre každú žalúziu z objednávky, na okno v počte 1ks, tzn. že zákazník môže získať napr. pri počte 4 ks vonkajších žalúzií 4 ks okennej siete za polovicu (každá okenná sieť bude za polovicu).

3. Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na vonkajšiu žalúziu/žalúzie s motorickým alebo kľukovým (manuálnym) ovládaním.

4. Vždy platí, že dodanie a zameranie okenných sietí prebieha spolu s vonkajšími žalúziami.

Ku každej objednávke našich produktov v sume nad 899 EUR Vás obdarujeme debničkou krásnych kvietkov pre radosť.A navyše k vonkajším žalúziám iba u nás získate certifikát najvyššej kvality, a tým 3-ročnú záruku na vaše vonkajšie žalúzie a 5-ročný prednostný pozáručný servis.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si svoju nezáväznú cenovú ponuku.


Mám záujem

 

Kontaktný formulár


     
    Kontaktujte nás
    KONTAKTUJTE NÁS