Majte svoj domov pod palcom

Nakúpte u nás aspoň 3 ZIP screenové rolety alebo 5 elektrických vonkajších žalúzií a dostanete špičkové SMART ovládanie - TAHOMA SWITCH v hodnote takmer 200 eur ako darček.

Bonus SMART ovládanie TAHOMA SWITCH ako darček (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke elektrických vonkajších žalúzií alebo screenových motorických roliet, ktorú potvrdí zákazník v spoločnosti MARKAT, v termíne od 01.01.2024 do 31.03.2024.

SOMFY TAHOMA SWITCH je centrálna riadiace jednotka, ktorá Vám umožní ovládať celú domácnosť pomocou Vášho mobilného telefónu - tienenie, osvetlenie, vykurovanie, vstupné brány aj spotrebiče.

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

1. Zákazník záväzne objedná vonkajšie motorické žalúzie alebo screenové motorické rolety v termíne trvania akcie.

2. Uvedená akcie sa viaže na objednané množstvo žalúzií alebo screenov - minimálny odber je 3 kusy screenových mootorických roliet alebo 5 kusov vonkajšich motorických žalúzií.

3. Ku každej objednávke môže zákazník získať len jeden BONUS.

A navyše k vonkajším žalúziám iba u nás získate certifikát najvyššej kvality, a tým 3-ročnú záruku na vaše vonkajšie žalúzie a 5-ročný prednostný pozáručný servis.

Mám záujem

Obľúbená bioklimatická pergola
k bazénu i na terasu

Bioklimatická pergola je stále luxusným a funkčným doplnom v záhrade alebo na terase. Iba v MARKATe Vám však ponúkame riešenie, ktoré v sebe spája výhody hliníkovej pergoly s naklápateľnými lamelami a vynikajúcej ceny bez kompromisov.

Čo získate?

 Bezúdržbovú hliníkovú pergolu s naklápateľnými lamelami
 Motoricky ovládanú pergolu na diaľkové ovládanie, prípadne s ovládaním cez aplikáciu
 Riadený odvod dažďovej vody
 Moderný a minimalistický dizajn s možnosťou umiestenia bočných screenových roliet alebo presklenia
 Jednoduchú a rýchlu montáž, bez dodatočných nákladov


Túto samostatne stojacu pergolu s fixnými rozmermi 3500 x 3400 x 2500 mm, v dvoch farebných prevedeniach RAL 9016 mat – biela, alebo RAL 7016 mat – antracit s dodaním tovaru do 10 pracovných dní. A to všetko za bezkonkurenčnú cenu 3.800,- EUR s DPH.

Ponuka platí do 31.08.2024 alebo do vypredania zásob. 

Mám záujem

Uletená akcia,
vďaka ktorej vám neuletí markíza

Počuli ste už o čidle, ktoré neustále vyhodnocuje vplyv vetra na markízu a v prípade, že fúka príliš silno, dá pokyn na jej zasunutie? To je, čo? Somfy EOLIS 3D môžete mať aj vy. A dokonca úplne zadarmo. Stačí, ak si u nás objednáte motorickú markízu.

Nakúpte u nás motorickú markízu s diaľkovým ovládaním a získajte otrasové čidlo EOLIS 3D WIRE FREE v bielej alebo čiernej farbe ako darček!

Bonus OTRASOVÉ ČIDLO EOLIS 3D ako darček (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke motoricky ovládanej markízy, ktorú potvrdí zákazník v spoločnosti MARKAT, v termíne od 01.01.2024 do 30.06.2024.

Otrasové čidlo EOLIS 3D Wire free zabezpečuje ochranu markízy proti poškodeniu silným vetrom. Čidlo sa montuje na predný profil a priebežne vyhodnocuje otrasy, ktoré by mohli Vašu markízu poškodiť. Ak sú otrasy príliš silné, dá pokyn na stiahnutie markízy.

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

1. Zákazník záväzne objedná motoricky ovládanú markízu v termíne trvania akcie.

2. Uvedená akcia sa viaže na každú jednu objednanú motoricky ovládanú markízu samostatne.


Mám záujem
 

Kontaktný formulár


     
    Kontaktujte nás
    KONTAKTUJTE NÁS