Zatienime všetko
a všetkých


Už od roku 2012 premieňame slnečné lúče na príjemnú atmosféru v domoch,
bytoch a priemyselných budovách.

Naša ponuka je naozaj pestrá. Prinášame pokrokové riešenia a široký sortiment tieniacej techniky, ktorá vám zabezpečí efektívnu ochranu proti slnku. Vďaka rozsiahlej ponuke farieb a produktov, vám vieme ponúknuť individuálne riešenie pre každú stavbu a splniť tak požiadavky i najnáročnejších zákazníkov. Tieniaca technika od MARKAT je zárukou vašej spokojnosti.


Spoznajte náš tím


MARKAT tím tvorí aktuálne 14 zamestnancov a externých spolupracovníkov. Produktov tieniacej techniky je veľmi veľa. Získať potrebné vedomosti a oprávnenia pre inštaláciu trvá aj niekoľko mesiacov. A preto vybudovať a udržať si stabilný tím je pre nás obzvlášť dôležité.

„Jediný spôsob ako byť skutočne spokojný, je veriť, že to čo robíme, je skvelá práca. A jediný spôsob ako robiť skvelú prácu je milovať to, čo robíme.“

Spoločnosť MARKAT tvoria ľudia, ktorí sú nielen špičkoví odborníci. Sú tiež láskaví a priateľskí, pripravení pomôcť Vám s výberom toho najlepšieho riešenia pre vašu domácnosť či firmu. Sú to naši kolegovia, kamaráti. U nás nie je pracovný pohovor len výber nového zamestnanca, ale vyberáme si človeka, ktorý zdieľa rovnaké hodnoty, človeka, ktorý sa stane súčasťou nášho života a nášho tímu. A preto spolu radi trávime i voľný čas na večierkoch, guláš a gril párty, zúčastňujeme sa bežeckých pretekov, školení alebo len tak spolu posedíme večer na terase..


Kde nás nájdete


Produkty, ktoré ponúka spoločnosť MARKAT môžete vidieť v našom Štúdiu tieniacej techniky v Nitre. Máme pre Vás pripravené vzorky vnútorných aj vonkajších žalúzií, screenov, pergol, ale tiež vzorky a vzorkovníky vnútornách tieniacich produktov, ako sú roletky DEŇ – NOC, plissé, vertikálne žalúzie, japonské steny a samozrejme sieťok proti hmyzu.

Keďže svojim zákazníkom prinášame stále nové veci a produkty, dúfame, že čoskoro Vás budeme môcť privítať v nových, krásnych slnečných priestoroch, ktoré pre Vás pripravujeme.


Aktuálne dodávame zákazníkom naše produkty a služby na celom západnom a strednom Slovensku. Naše vonkajšie žalúzie, pergoly, vnútroné žalúzie, plissé, či sieťky nájde v mestách ako sú Bratislava, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Šala, Topoľčany, Trnava, Senica, Malacky, Zlaté Moravce, Levice. V týchto mestách a okolitých obciach nás môžete stretnúť pravidelne, preto sa naši zákazníci nemusia obávať zvýšenej ceny z dôvodu dopravných nákladov.

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi Vás navštívime aj v Liptovskom Mikuláši, Prešove, Námestove či v Banskej Bystrici, kde máme rovnako množstvo spokojných zákazníkov.

Hrdý partner Isotra

V roku 2022 sa spoločnosť MARKAT stala ISOTRA partnerom. Na čo sme veľmi hrdí.

Spoločnosť ISOTRA je českým výrobcom tieniacej techniky špičkovej kvality. Je držiteľom viacerých certifikátov a ocenení:
- Overená firma v odbore tieniacej techniky 2022
- Titul CZECH BUSSINESS Superbrand
- Certifikát Bisnode AAA PlatinumPovedali o nás...

Recenzie Markat s.r.o.


 • Michal D.
  Veľmi ochotný personál, ústretovosť, oprava žalúzie v krátkom časovom horizonte (nasledujúci deň od nahlásenia poškodenia)
  Michal D.
 • Peter B.
  Veľa vzoriek, ochotní personál, spokojný s dodaním i montážou. Určite odporúčam
  Peter B.
 • Branislav B.
  Dobra spolupraca kvalitna praca za mna odporucam aj svojmu okoliu
  Branislav B.
 • Matej T.
  Rýchle dodanie vynikajúca komunikácia .... Ďakujem odporucam
  Matej T.
 • Lucia N.
  Skvela firma,ktora vykonava kvalitne odvedenu pracu. Som s ich robotou velmi spokojna.
  Lucia N.
 • Šimon N.
  Ochotní zamestnanci, šikovní montážnici, kvalitné vonkajšie žalúzie.. som nadmieru spokojný so službami firmy Markat
  Šimon N.
  Nitra
 • Dominika R.
  100% spokojnosť, šikovní montážnici
  Dominika R.
  Hlohovec
 • Filip Ž.
  Veľká spokojnosť, profesionálny prístup a dodanie, inštalácia v krátkom čase. Môžem len odporučiť. Taktiež moja sestra je spokojná so svojou markizou :)
  Filip Ž.
  Bratislava
 • Andrea B
  Od oslovenia firmy až po realizáciu príjemné jednanie, skvelí odborníci, úžasný prístup, dodržanie termínov. Skrátka všetko TOP. A vonkajšie žalúzie sú nádherné! Ďakujeme za všetko.
  Andrea B
  Lučenec
 • Božena CH.
  Špecialisti, výborní odbornici, milý personal, prozákaznícka firma. Odporúčam.
  Božena CH.
  Nitra
 • Martina M.
  Veľmi ochotný a milý tím ľudí. Všetko ochotne a trpezlivo vysvetlia. Som spokojná s rýchlym jednaním a komunikáciou firmy. Určite odporúčam.
  Martina M.
  Topoľčany
 • Dušan S.
  Maximálna spokojnosť, skvelé ceny a ochotní, odborne zdatní zamestnanci. Poradili na 1*.
  Dušan S.
 • Zuzana B.
  Veľmi dobrá a spoľahlivá firma. Kvalitná práca odporúčam.
  Zuzana B.
 • Lucia T.
  Maximálna spokojnosť s firmou Markat Nitra! Odporúčam a vyzdvihujem☝️☝️ hlavne profesionálny a príjemný prístup k zákazníkovi. Tiež chválim veľmi dôkladne a rýchlo urobenú montáž šikovnými chlapcami!
  Lucia T.
  Nitra
 • Barbora B.
  Milý a ochotný personál, všetko vysvetlia do najmenších detailov, dodávka bez problémov. Všetko ako sme sa dohodli, profesionálne a včas. Vrelo odporúčam.
  Barbora B.
 • Lucka K.
  Ďakujem tímu Markat za nádherný a kvalitný prístrešok na terasu, za ich profesionalny prístup, poradili mi s výberom kvalitného materiálu, navrhli terasu z hľadiska funkčnosti a dizajnu, rýchle vypracovanie cenovej ponuky a milý prístup je u nich samozrejmost. Určite odporúčam, som veľmi spokojná.
  Lucka K.
  Nitra
 • Radoslava K.
  S prístupom a ochotou zamestnancov firmy Markat Nitra mám len tie najlepšie skúsenosti. Ďakujem veľmi pekne.
  Radoslava K.
 • Jana G.
  U firmy Markat sme si objednali 3 Markízy. Odporúčam všetkými desiatimi firmu MARKAT! Ochota, spoľahlivosť, dodanie na termín, montážnici (2 montážnici) boli veľmi príjemní, ochotní, práca im išla od ruky. Žijeme dlhé roky v zahraničí a vieme si porovnať prácu firiem na Slovensku a v zahraničí (dochvíľnosť, spoľahlivosť, organizácia práce…). Veľmi veľa slovenským firmám to chýba, osobná skúsenosť. Ale firma MARKAT nás presvedčila o opaku a môžem “nahlas povedať," že spĺňa všetky podmienky, ktoré zákazník očakáva. Prajem Firme MARKAT veľa ďalších zákaziek a spokojných zákazníkov.
  Jana G.
Kontaktujte nás
KONTAKTUJTE NÁS