Vnútorné tienenie

Vnútorné žalúzie


Interiérové žalúzie sú najpoužívanejším typom žalúzií nie len v domácnostiach. Lamely sú vyrobené z hliníka a ovládanie je zabezpečené manuálne. Medzi obľúbený typ tienenia sa dostali najmä vďaka ich cene a nenáročnosti používania.


Zistiť viac

Vertikálne žalúzie a japonské steny


Vertikálne žalúzie dokonale ochránia interiér pred neželanými pohľadmi a prílišným svetlom. Nájdu svoje použitie nie len na zatienenie veľkých plôch, ale aj na predelenie miestností.

Japonské steny sú novým dekoratívnym prvkom určeným na zatienenie sklených plôch, ale sú vhodné aj na rozčlenenie miestností. Svojou rozmanitosťou uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov.


Zistiť viac

Plissé


Plissé žalúzie dodajú vášmu interiéru nadčasový dizajn a vďaka širokému výberu látok uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V ponuke látok nájdete vzorované látky, zatemňujúce látky, látky s hliníkovou naparovanou vrstvou, ktorá zabezpečí redukciu tepelného žiarenia, alebo látky s perleťovým náterom, ktoré zabezpečia odraz slnečných lúčov.


Zistiť viac

Látkové rolety, roletky na strešné okná a roletky DEŇ/NOC


Neslúžia len ako doplnok interiéru ale plnia tiež významnú funkciu pri zatienení a zatemnení interiéru. Novinkou sú látkové roletky s led podsvietením.


Zistiť viac
Kontaktujte nás
KONTAKTUJTE NÁS