Ponuka

Žalúzie


Žalúzie patria k najpopulárnejším tieniacim prvkom. Či už hľadáte vnútorné, vonkajšie alebo vertikálne, u nás ich nájdete za dostupné ceny.


Vnútorné Vonkajšie Vertikálne

Rolety


Látkové rolety, roletky na strešné okná a roletky ďeň/noc neslúžia len ako doplnok interiéru. Plnia tiež významnú funkciu pri zatienení interiéru.

Navyše, v ponuka máme aj exteriérové hliníkové rolety, ktoré chránia nielen pred okolitým hlukom, vetrom, ale zabezpečujú tiež ochranu majetku.


Hliníkové Látkové Plissé

Markízy
a verandy


Markízy poskytujú excelentnú ochranu pred slnkom na veľkých plochách, ako sú terasy, nádvoria, balkóny a vonkajšie posedenia – kaviarne a reštaurácie.

Systém Veranda je určený na prekrytie horizontálnych alebo šikmých plôch – presklených striech. Poskytuje predovšetkým ochranu proti slnku.


Zistiť viac

Pergolové systémy


Pergola je dnes už neodmysliteľnou súčasťou moderného domova. Poskytuje nezameniteľné miesto na oddych a načerpanie nových síl. Výhodou hliníkových pergolových systémov je predovšetkým ich variabilita. Jednoducho ich umiestnite pri dome, chate i na terasu svojho bytu.


Pergoly Sunbreaker

Garážové brány


Rolovacia garážová brána pracuje vo vertikálnej polohe a je dobrým riešením tam, kde vjazd je krátky alebo smeruje priamo z ulice, pretože zdvihnutý pancier šetrí miesto a neobmedzuje viditeľnosť. Rolovacie garážové brány, dodávané spoločnosťou MARKAT s.r.o., je možné montovať v nových ako aj v jestvujúcich objektoch.


Zistiť viac

Japonské
steny


Japonské steny su novým dekoratívnym prvkom určeným na zatienenie sklených plôch, ale sú vhodné aj na rozčlenenie miestností. Svojou rozmanitosťou uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov.


Zistiť viac

Screeny (reflexoly)


Screeny sú veľmi obľúbené predovšetkým pre svoj moderný vzhľad. Bohatá ponuka výrobkov rôznorodých štruktúr a farieb poskytuje možnosť vhodne architektonicky a dizajnovo dotvoriť vašu nehnuteľnosť.


Zistiť viac

Sieťky proti hmyzu


Sieťky proti hmyzu sa v rôznych materiálových prevedeniach využívajú už veľmi dlhú dobu. Rovnako však podliehajú módnym trendom. V súčasnosti sa pri ich výrobe využívajú kvalitné materiály, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a sú vysoko UV - stabilné, s dobrými úžitkovými parametrami.


Zistiť viac

Okenice


Od dávnej minulosti boli okenice súčasťou našich príbytkov. Plnili rôzne funkcie – chránili okná pred nepriaznivým počasím, nevítanými pohľadmi, a zároveň boli vynikajúcim estetickým a architektonickým doplnkom objektov.


Zistiť viac
Kontaktujte nás
KONTAKTUJTE NÁS