Servis Markat


Spoločnosť MARKAT s.r.o. zabezpečuje kompletný servis tieniacej techniky a sieťok. Realizujeme opravy výrobkov a dodávku komponentov od všetkých výrobcov za rozumné ceny.


Potrebujem servis

Nechcete vymieňať žalúzie a sieťky? Výmena žalúzií a sieťok za nové môže byť v mnohých prípadoch zbytočne finančné náročná. Voľba novej tieniacej techniky si zvyčajne vyžaduje dodatočné stavebné zásahy. Ak však Vaša tieniaca technika a sieťky neplnia svoju funkciu, vieme Vám pomôcť rýchlo a s minimálnymi nákladmi.

Navštívte nás v Štúdiu tieniacej techniky MARKAT alebo nás kontaktujte telefonicky a dohodnite si termín obhliadky. Na základe obhliadky Vám odporučíme najvhodnejší spôsob odstránenia chyby a pripravíme Vám cenovú ponuku.


Oprava sietí proti hmyzu
a sieťových dverí

Zabezpečujeme výmenu sieťoviny, spojovacích rohov a otočných úchytov, magnetov a dverových pántov.


Potrebujem servis sieťok

Oprava vnútorných žalúzií, vertikálnych žalúzií a vonkajších žalúzií

Výmena vodiacich silonov a ovládacej retiazky, výmena textilných pások a rebríkov, výmena prevodovky, dodáva a nastavenie motora, odstránenie škrípania žalúzií.


Potrebujem servis žalúzií

Oprava vonkajších hliníkových roliet

Výmena ovládacej šnúry, výmena navíjacieho automatu, výmena poškodených lamiel, servis navíjacieho hriadeľa s navíjacím kolesom a bočnými čelami, dodávka a nastavenie motora.


Potrebujem servis roliet


Kontaktujte nás
KONTAKTUJTE NÁS